KDE: ALMA štúdio
KEDY: 13.marca 2020
ČAS: 17:30 – 20:30
CENA: 20 EUR
LEKTOR: Silvia Kajanová
O workshope:

Jar je čas obnovy, vítania príležitostí a nových začiatkov. Tým, že túto novú energiu privedieme na svetlo sveta, môžeme pustiť všetko, čo nám už viac neslúži. V tradičnej čínskej medicíne každé ročné obdobie súvisí s niektorými orgánmi a ich meridiánmi. Pečeň a žlčník sú najaktívnejšie práve v období jari. 

Naša pečeň je hlavným orgánom pre detoxikáciu, zatiaľ čo žlčník uskladňuje žlč produkovanú pečeňou a napomáha tráviacemu procesu. Hlavnou úlohou meridiánu pečene je, aby energia v celom tele prúdila.

Keď sa vychýli z rovnováhy, môžeme pociťovať únavu, migrény, bolesti bedrovej chrbtice. Na emocionálnej úrovni môže prispieť k nevyrovnaným emóciám, ako je hnev a frustrácia.

ČO VŠETKO NÁS ČAKÁ?
– Charakteristika elementu Drevo, dráhy žlčníka a pečene
– Čo spôsobuje ich oslabenie a čo ich naopak harmonizuje
– Ako sa nedostatok prejavuje v našom emocionálnom svete
– Stravovacie doporučenia – aké chute má Drevo rado
– Jin joga a zostava na spriechodnenie životnej energie
– Špeciálne body, ktoré nám pomôžu prekonať nástrahy
– Zoznámime sa s moxami a zahrejeme telo moxovaním

Seminár sa skladá z dvoch častí: prvá cca. 90min. sa uvoľníme v pozíciách jin jogy. V druhej sa po krátkej prestávke naučíme špeciálne body, v ktorých rozprúdime energiu moxovaním. 

Sprevádzať vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jogy.

“Jin joga bola moja Láska na prvý pohľad. Zamilovala som sa do nej pred rokmi na Bali. Pomohla mi nájsť cestu k sebe, k môjmu skutočnému ja. Inšpirovala k tomu, aby som žila život svojich snov, podľa vlastných predstáv. Priviedla k štúdiu tradičnej čínskej medicíny. Je toho veľa, za čo jej vďačím. A rada by som sa o túto vzácnu a liečivú silu delila s vami. “

Tešíme sa na vás spolu so Silvínkou!