* pndelok: 16:30 – 17:45 * od 23. januára/8 týždňov
* Cena kurzu: 65 €
* Lektor: Eva Marková

Na ucelený kurz je potrebné sa vopred prihlásiť.

Info:
* Srdečne Vás pozývam na kurz JOGA pre začiatočníkov *
Pomocou rôznych druhov pohybu, Dychu ako aj hlbokého uvoľnenia budeme spoznávať, viac si všímať a vnímať sami Seba.
Prejdeme si jednotlivé ásany a ich bezpečné prevedenie, pozdarv Slnku, rôzne Dychové cvičenia a ich účinok, ukážeme si rôzne druhy meditácie, prepojíme pohyb v súlade s našim Dychom, upokojíme Myseľ a dúfam že prebudíme svoju zvedavosť. hravosť a spontánnosť v tomto našom spoločnom objavovaní.

Postupne budeme prehlbovať spojenie so svojim telom a pomocou neutrálnej a láskavej pozornosti sa dotkneme Seba – svojho tela, svojej vnútornej sily, svojho srdca, svojich emócii, svojich myšlienok, svojich pocitov, svojich hraníc, svojich tieňov, svojej duše. 
Ak sme prítomní a dovolíme svojím pocitom byť také aké sú  prijmeme ich, pochopíme a vyjadríme vhodným spôsobom, získavame kvalitnejšie a pravdivejšie spojenie sami so Sebou a zároveň s našim okolím.
Relaxácia a hlboké uvoľnenie, upokojí našu myseľ a ukotvenie vedomia v tele, v tichu a v kľude, pomáha organizmu vrátiť sa späť k zdraviu, napojeniu sa na jeho prirodzenú liečivú múdrosť. Ak sme oslabený vplyvom externých síl v podobe stresu, tráum, úrazov, nehôd, či preťaženia, napomáha nám odstrániť hlboké a dlhodobé blokády spôsobené napätím a tým sa naše telo postupne dostáva do novej rovnováhy a harmónie.

Joga sama o sebe sa nedeje len na podložke, nie je to len TeloCvik ale aj MysloCvik.
Mojím zámerom je, aby sme tieto princípy prinášali do situácii v bežnom živote a vzťahov a tak postupne budovali novú kvalitu nášho života. Okolie a prostredie moc zmeniť nemôžeme, no čo zmeniť môžeme, sú naše vnútorné postoje, myšlienky a prežívanie reality, čo nás vedie k nachádzaniu novej rovnováhy a harmónii Tela, Mysle a Ducha.

Teším sa na Vás 🙂
S Láskou
Eva

„Na začiatku všetkého je kľud, pokoj. Z neho vychádza všetok pohyb a všetky prejavy života.“