* 2 – 4. december  – víkendový pobyt 
* Cena: 155 €
* Lektor: Eva Marková
Info:
S radosťou Vás pozývame prežiť víkend počas ktorého trošku spomalíme a ponoríme sa do svojho vnútra, otvoríme sa novému poznaniu pomocou rôznych nástrojov, ktoré nám naše telo ponúka…🌱🌟
*Ak chceš poznať Múdrosť, poznaj Seba samého a poznáš JU *
Počas víkendového pobytu budeme spoznávať rôzne „nástroje“ ktoré nás povedú Viac k Sebe, do nášho tela a mysle, budeme objavovať ich nekonečný potenciál a postupne prebúdzať našu životnú silu, silu k zmene, k prejaveniu a vyjadreniu sa našim jedinečným spôsobom, autenticky a pravdivo.
* Pomocou pohybu a tanca budeme znovu objavovať spojenie s našou Dušou – esenciou toho kým SME – rozširovať schopnosť nášho vnímania a intuície.
* Všetko čo je živé dýcha a Dych je základným prejavom života, náš úžasný pomocník či už pri meditácii alebo pri pohybe.
* Pripomenieme si element Vody v našom tele a aj pomocou zvuku uvoľníme a rozvlníme tkanivá v našom tele a precítime tekutý pohyb v Nás.
* Vnútri každého pohybu nájdeme dynamický kľud, ktorý je zdrojom samotného pohybu.
* Budeme samostatne a aj vzájomne medzi sebou objavovať krásu a čaro pohybu, ktorým sme vždy boli a budeme, dotkneme sa jeden druhého, stíšime sa, ponoríme sa do ticha, do kľudu, do prázdnoty ktorá je hlboko v našom srdci, kde môžeme odovzdať kontrolu nad životom vyššej sile, s dôverou a vďačnosťou.
* Uvedomíme si, že nikdy sme neboli a nebudeme od ničoho oddelení, pretože každý z nás je nenahraditeľným kúskom veľkej skladačky – Sveta.
Joga, Vedomý pohyb, Intuitívny tanec, Tekutý pohyb v nás, Meditácia, Pohybové hry, Oddych, Relax, Ticho a Kľud
Teším, sa na Vás 🙂
Eva
** KEDY a KDE: 1. – 4. DECEMBER 2022, SURYA CENTRUM, Brestové 1282, Moravské Lieskové 916 42, www.suryacentrum.sk
Vo štvrtok príchod od 16:00 – 18:00, Večera: 18:30, Úvodný kruh: 20:00
** CENA: 155 EUR, v cene je 3xubytovanie, plná penzia – vynikajúca vegetariánska strava, čajíky, kávička, sauna, lektorné
** ČO SI TREBA PRINIESŤ: karimatka, pohodlné oblečenie na cvičenie a tanec, šatku na oči, uteráky, a plachtu do sauny