* Nedeľa: 12. mája * 17:00 – 19:00 hod.
* Cena: 44 €
* Lektor: Janka Sukeníková
Info:

Máme za sebou už niekoľko veľmi milých a úspešných stretnutí, kedy sme sa v láskavom kruhu a bezpečnom priestore naladili na Seba a namiešali si svoj osobný ROLL-ON – zmes kvalitných éterických 100% bio olejov vo fľaštičke s guličkovým aplikátorom. A preto vás srdečne pozývam na ďalšie stretnutie plné zdieľania, hravosti, zvedavosti, stíšenia a tvorivosti.

Si ESENCIOU svojho bytia. Si Duša, Bytosť, ktorá vníma a cíti. Cítime svet okolo seba zmyslami, prostredníctvom ktorých sa vieme ukotviť v prítomnom okamihu. Tu a teraz.
Jedným z kľúčových elementov pri sebaspoznaní a ukotvení sa do prítomnosti, do momentu tu a teraz, okrem našich zmyslov, je dych. No a ten nás vie, v spojitosti s orgánom čuchu, prostredníctvom nosa – s našou schopnosťou cítiť arómy, krásne “posadiť” do svojho vnútra, do svojho tela, do priestoru, ktorý je tvorivý. A môžeme byť pozorovateľom toho, ako sa cítime. Môžeme sa hrať. Môžeme vnímať, čo nám vyhovuje, čo nie, čo je nám príjemné a čo práve naopak, učíme sa počúvať.
Esencie sú jednou z prírodných a prirodzených ciest, ako sa spojiť so sebou. Komunikujú s nami, dávajú nám signály, dá sa s nimi nádherne spolupracovať.

Srdečne vás pozývam vytvoriť si svoju vlastnú esenciu, ktorá odtlačí momentálny stav vašej duše do ROLL-ONU, ktorý si po stretnutí odnesiete domov. súčasťou stretnutia je meditácia za sprievodu liečivých hudobných nástrojov, kedy sa naladíme na svoje vnútro, stíšime sa a otočíme pozornosť zvonka dnu. Následne budeme miešať ROLL-ON (5 ml) – zmes esenciálnych olejov v základovom oleji, ktorú vďaka fľaštičke s guličkovým aplikátorom môžeme hneď po namiešaní použiť.
Prineste si pohodlné oblečenie na relaxáciu.
Veľmi sa na vás teší lektorka jogy, koučka a aromaterapeutka Janka