KDE: ALMA štúdio
KEDY: 11.septembra 2020
ČAS: 17:30 – 20:30
CENA: 25 EUR
LEKTOR: Silvia Kajanová
O workshope:

Oheň je symbolom energie, prerodu a vášnivého vzplanutia. V cykle piatich elementov zastupuje obdobie vrcholnej činnosti síl. Táto sila a aktivita umožňuje, aby boli naše ciele a sny naplnené. 

Silný a harmonický oheň zaisťuje našu vitalitu a elán – schopnosť mať radosť zo života, cítiť sa naplnení energiou. Pokiaľ tento prvok nie je v rovnováhe, može sa prejavovať nízkym tlakom, poruchami termoregulácie, blokádami v oblasti hrudnej chrbtice, búšením srdca, nekľudom a nespavosťou. 

V tradičnej čínskej medicíne každé ročné obdobie súvisí s určitými orgánmi a ich meridiánmi. Srdce a tenké črevo sú najaktívnejšie práve v lete. V období, kedy sa všetko, čo bolo skryté, vystavuje na obdiv.

Príďte sa dozvedieť viac, príďte sa inšpirovať. Čo všetko vás čaká?

  • Charakteristika elementu Oheň, dráhy srdca a tenkého čreva
  • Čo spôsobuje ich oslabenie a čo ich naopak harmonizuje
  • Ako sa nedostatok prejavuje v našom emocionálnom svete
  • Jin joga a zostava na spriechodnenie životnej energie
  • Špeciálne body, ktoré nám pomôžu prekonať nástrahy
  • Shiatsu – uvoľňujúca masáž (prípadne joga nidra)

Seminár sa skladá z dvoch častí: v prvej cca. 90 min. sa uvoľníme v pozíciách jin jogy. V druhej sa po krátkej prestávke naučíme špeciálne body, v ktorých rozprúdime energiu terapeutickým ošetrením (prípadne spočinieme v jogovom spánku, v závislosti od povolených opatrení).

Sprevádzať vás bude Silvia Kajanová.

“Jin joga bola moja Láska na prvý pohľad. Zamilovala som sa do nej pred rokmi na Bali. Pomohla mi nájsť cestu k sebe, k môjmu skutočnému ja. Inšpirovala k tomu, aby som žila život svojich snov, podľa svojich predstáv. Priviedla k štúdiu tradičnej čínskej medicíny. Je toho veľa, za čo jej vďačím. A rada by som sa o túto vzácnu a liečivú silu delila s vami.”

Čo so sebou?
– Pohodlné oblečenie
– Dobrú náladu

Tešíme sa na vás spolu so Silvínkou!