* Nedeľa: 10:00 – 18:00
* Cena: 60 €
* Lektor: Silvia Kajanová
O workshope:
Odkiaľ čerpáme svoju vitalitu a energiu a ako ju môžeme podporiť a doplniť, keď sa z nášho života vytráca? Čo je kľúčom k udržaniu životnej energie a mladosti?
Keď sa naši rodičia milovali, vtiskli nám do oblasti našich obličiek chuť a zápal do života. Obdarili nás tak veľmi silnou základnou batériou, ktorú postupne a pomaly spotrebovávame. Ako rýchlo ju spotrebujeme ovplyvňuje náš spôsob života.
Deň plný JINšpirácie a uvoľnenia v jogových pozíciách s rôznymi podporujúcimi technikami, naladenie sa na seba plus námety/podpora/inšpirácia, ako seba, svoje telo a dušu dosýtiť/vyživiť/skrásnieť. Doprajte si čas pre seba, príďte si odpočinúť a načerpať energiu.
ČO VŠETKO NÁS ČAKÁ?

** Zázvorový obklad na doplnenie energie obličiek
** Myofasciálne uvoľnenie dráhy močového mechúra
** Terapeutické ošetrenie vnútorných orgánov na našej chrbtici

ZÁZVOROVÝ OBKLAD – obnovuje harmóniu jinu a jangu v tele. Pôsobí hlboko do obličiek, pečene a pľúc. Upokojuje bolesti, utišuje napätie a emócie. Výrazne pomáha pri zápaloch močového mechúra, cystách, či chronických pečeňových problémoch.

MYOFASCIÁLNE UVOĽNENIE – pomocou jogových pozícií a pomôcok budeme pôsobiť na myofasciálne spojivové tkanivo, odstránime bolesť, uvoľníme napätie a obnovíme tok energie v dráhe močového mechúra. Prejdeme si celú zadnú časť nášho tela, budeme pôsobiť na najcitlivejšie body a uvoľňovať stuhnuté časti.

TERAPEUTICKÉ OŠETRENIE – pozdĺž našej chrbtice sa nachádzajú akupunktúrne body, ktoré sú schopné vyživovať energiou všetky vnútorné orgány tela. Tieto body sa naučíme a doprajeme si príjemnú masáž.

Seminár sa skladá z troch častí:
1. časť: cca. 2hod. v jogových pozíciách si s pomôckami uvoľníme dráhu močového mechúra.
2. časť: cca. 2hod. naučíme sa akupunktúrne body a vyživíme vnútorné orgány.
3. časť: cca. 2hod. doprajeme si zázvorový obklad a podporíme energiu obličiek.
V čase medzi 12:00-14:00 budeme mať prestávku na obed. Môžete si so sebou niečo vziať, prípadne si môžeme niečo objednať.
PRINESTE SI:
– froté uterák (40x70cm)
– sáčok (na mokrý uterák)
– teplú deku (na vytvorenie tepla)
– pohodlné oblečenie a teplé ponožky
O lektorke:
SILVIA KAJANOVÁ:
„Jin joga bola moja Láska na prvý pohľad.” Zamilovala som sa do nej pred rokmi na Bali. Pomohla mi nájsť cestu k sebe, k môjmu skutočnému ja. Inšpirovala k tomu, aby som žila život svojich snov, podľa svojich predstáv. Priviedla k štúdiu tradičnej čínskej medicíny. Je toho veľa, za čo jej vďačím. A rada by som sa sa o túto vzácnu a liečivú silu podelila s vami.“
Kde som sa učila:
200h – Učiteľský kurz Jin jogy s Jo Phee a Joe Barnett, Ubud, Bali
100h – Učiteľský kurz Jin jogy so Sebastian Pucelle, Praha, ČR
130h – Učiteľský kurz s Jo Phee, Brusel, Belgicko
Štúdium tradičnej čínskej medicíny, TČM Inštitút Praha, ČR
Shiatsu v piatich premenách so Zuna Vesan Kozáková, SR