KDE: ALMA štúdio
KEDY: 14. – 15. november 2020
ČAS: sobota: 9:00 – 17:00 hod., nedeľa: 9:00 – 16:00 hod.
CENA: 150 €
LEKTOR: Terézia Berešová
O workshope:

Trápite sa miesto toho, aby život išiel v ľahkosti? Cítite smútok, bezcieľnosť, bolesť, či nedostatok energie? Túžite po uznaní a zažívate nedocenenie? Chcete si vedieť v živote pomôcť ku šťastiu , zdraviu či blahobytu? Chcete sa vedieť oslobodiť od blokov a negatívnych programov a emócií, ktoré nás ťahajú dole a vedieť pomôcť aj svojim blízkym, na ktorých Vám najviac záleží? Tak potom je tento kurz práve pre Vás.

Naučíte sa ako v sebe objaviť toho najlepšieho priateľa a radcu na ceste životom – svoje vnútro, ktoré Vám pomôže znova objaviť všetky dary života. Pohodu, blahobyt, radosť, zdravie…

Počas kurzu si povieme ako odblokovať akýkoľvek problém zo svojho života, či už pochádza z mentálnej, emocionálnej, duševnej, či fyzickej roviny a vytvára Vám problém, alebo Vám bráni k naplneniu v akomkoľvek aspekte života, či už sa jedná o lásku, zdravie, či Váš blahobyt.

NÁPLŇOU KURZU BUDE:

* energetické testovanie – spojiť sa so svojím vnútrom pomocou energetického testu tzv. self-energy  testing. 

Naše VEDOMIE  riadi a vníma zhruba 10 % všetkých našich činností. PODVEDOMIE riadi viac ako 90% nášho denného života, telo, predstavy o svete, o ľuďoch, o sebe naše reakcie a vnímanie reality. V podvedomí sú uložené všetky naše zážitky, skúsenosti aj emócie.

NAŠE PODVEDOMIE VIE, ČO NÁM SPÔSOBUJE NÁŠ PROBLÉM A VEĽMI RADO NÁM TO UKÁŽE!!! STAČÍ POČÚVAŤ. Svalový energetický test je akýsi most do nášho podvedomia za plného vedomia a teda je nesmierne vzácne a zároveň bezpečné. Dokážeme ním odhaliť všetky aj podvedomé bloky, ktoré nám bránia žiť naplnený život. Ukážeme si cca 10 spôsobov seba testovania , aby ste si pre seba našli ten najvhodnejší.

* budete vedieť uvoľniť dlhoročné zablokované emócie, odhaliť odkiaľ pramenia a efektívne ich uvoľniť bude zrazu hračka 
* naučíte sa jednoducho uvoľniť aj geneticky zdedené emócie
* dozviete sa ako zaplniť čierne diery v svojej duši
keď ste nemali to, po čom ste túžili – lásku, podporu, odvahu, ocenenie…atď a podať si pomocnú ruku v závažných životných situáciách pomocou jednoduchej ale efektívnej techniky

* ako aplikovať techniku ukľudnenia detského ja všade tam, kde ste to potrebovali
* ako v sebe objaviť svojho radcu a ako si vyriešiť nezodpovedané témy a zaplniť nenaplnené túžby

* ako preprogramovať svoje nastavenia a “programy” tak, aby ste sa oslobodili od nefunkčných predstáv o sebe a svete a aby ste svojim priťahovaním a správaním vytvárali život, ktorý bude stáť za to žiť! 
Naše povedomie nám dáva do vedomia presne tie zážitky a pomáha nám vyberať z celého spektra informácií a ľudí vôkol nás presne tie, ktoré sú v súlade s našimi predstavami čiže “programami o sebe, svete a ľuďoch” Budeme zažívať presne takú realitu akej veríme. Naučíme sa tomuto procesu porozumieť a začať z neho čerpať.

* zmeníte vzorce správania, ktoré nám vytvárajú seba-sabotáž, konflikty či trápenia

Ak nám problém v živote vytvára to, že niekde robíme chybu v správaní, naše vnútro nás opäť s ľahkosťou zavedie v našom živote tam, kde sme si zvolili deštruktívne správanie a podnieti nás sa nad tým zamyslieť a zvoliť si taký spôsob správania, ktorý Vám pomôže na ceste za Vašim naplnením.

* uvoľníte disharmónie zo svojich orgánov a systémov tela, aby Vaše uzdravenie bolo celostné

* odhalíte a uvoľníte závislosti na negatívnych emóciách

Niekedy si problém vytvárame aj samy vlastnou závislosťou na utrpení, či negatívnych pocitoch a situáciách – stali sa proste natoľko súčasťou nášho života, že si život bez nich ani nevieme predstaviť. Naučíme sa odhaliť, kedy tieto závislosti bránia ​nášmu pokroku a samozrejme ako ich s ľahkosťou uvoľniť.

* celkovo získate cestu, ako si rozobrať akýkoľvek problém v svojom živote, oslobodiť sa od jeho príčiny a ako prinavrátiť šťastie a vnútornú slobodu do Vášho každodenného života. 
* pocítite pokoj v duši a radosť v srdci a život opäť začne kolovať vo Vašich žilách a naštartujete celé svoje ja aj život k naplneniu Vašich želaní.

Terézia Berešová

Študujem psychológiu energie už približne 10 rokov a za ten čas ma neprestáva fascinovať jej zásadný vplyv na naše zdravie a šťastie. Uvoľnením uviaznutých emócií a obnovením rovnováhy  v disharmóniách tela, duše a celkovej energie človeka, dokážeme uvoľniť cestu zdraviu a šťastiu aj tam, kde sa to zdalo byť beznádajné…

Absolvovala som kurzy nie len feng shui, ale aj chi qong, tai chi, numerológiu, astrológiu, tradičnú čínsku medicínu, školu kyvadla, geopatogénnych zón, či ruského energetického systému ohnivý kvietok. Po štúdiu v Bratislave nasledovali asi dva roky štúdia v Nitre u jedného z najvčších odborníkov na Feng Shui, kde sme sa učili cez energiu prostredia ešte viac podporiť energiu človeka, naviazaním na štruktúry vrodenej energie človeka. Cesta dlhá a krásna, avšak vnútorné šťastie i tak akosi neprichádzalo. V tom mi prišla mi do života metóda One Brain. Nesmierne mi pomohla v zacyklených situáciách v mojom živote a ja som mala zrazu pocit, že sa môžem slobodne nadýchnuť a že všetko je a bude v poriadku. Spočiatku som chodila len na sedenia a riešila si vlastné problémy, ale prišiel moment, kedy som pocítila silnú túžbu sa to naučiť pochopiť, ako to môže tak fungovať a pomôcť priniesť tento pocit vnútroného šťastia a slobody aj iným ľuďom. Znamenalo to niekoľkoročnú cestu zameranú tentokrát nie ne vonkajšie vplyvy, ale na vnútornú energiu a vytvorenie harmónie vo vnútrnom svete. A musím povedať, že to bola najkrajšia cesta v mojom živote. Urobila som už stovky sedení One Brain metódy, ku ktorej som pred časom zaradila aj metódu Emočný kód, Energetickú medicínu a momentálne pracujem na certifikácii metódy Body Code Healing System.

Emočný kód mi ešte hlbšie a jednoduchšie otvoril cestu k uvoľveniu emócií, ktoré sú v našich životoch nesmierne kľúčové, aby sme dokázali pocítiť seba a nájsť Svoju cestu šťastia a zdravie. Robím kurzy energetického seba testovania, uvoľnovania emócií a tiež kurzy pravidelnej práce s vlasntou energiou, čím ľudia nadobúdajú viac vitality a pohody , jasnosti mysle a sústredenosti ako kedykoľvek pred tým.

Bude pre mňa cťou, ak Vás budem môcť sprevádzať na sedení alebo naučiť ako jednoduché a efektívne techniky zaradiť do svojho života a vydať sa tak na cestu svojho štiastia, zdravia a vitality 🙂

Viac informácií nájdete na stránke:

www.tereziaberesova.sk

Tešíme sa na Vás!