* Sobota: 6. apríla * 13:30 – 19:30 hod.
* Cena: 48 €
* Lektor: Eva Marková a Lenka Rybánska
Info:

S veľkou RADOSŤOU Vás pozývame stráviť s nami TVORIVÉ poobedie kedy si dovolíme absolútne vypnúť myšlienky na bežné starosti a povinnosti, uvoľníme sa, zabavíme sa a rozprúdime svoju kreativitu vďaka starodávnemu remeslu – MACRAME, následne po krátkej prestávke si spoločne zatancujeme INTUITÍVNY TANEC.

** MACRAME ** výroba vlastnej dekorácie na sklenenú nádobu, ktorá môže poslúžiť ako SVIETNIK alebo nádoba na uskladnenie (čohokoľvek 🙂

V tejto časti budeme mať možnosť rozšíriť svoje zručnosti, naučíme sa základné druhy uzlíkov a pomocou nich si každý z Vás vyrobí vlastnú dekoráciu, ktorú si odnesie domov.
Farbu, či farebnú kombináciu si zvolí každý podľa seba. Všetok potrebný materiál bude zabezpečený. Ak však máte doma svoj obľúbený odtieň špagátu, ktorý chcete použiť, alebo obľúbenú nádobu ktorú túžite „obliecť do šatu z Macrame“ pokojne si ich prineste so sebou. Pre tých, ktorí s uzlíkovaním majú už nejaké skúsenosti nájdeme vzory, ktoré vaše zručnosti zdokonalia.
* Výrobou Macrame vás bude sprevádzať Lenka Rybánska *

** INTUITÍVNY TANEC ** tanečná meditácia, v ktorej na začiatok opäť stíšime myseľ, uvoľníme telo a akékoľvek nahromadené fyzické napätie.

Cez uvoľnenú myseľ otvoríme vnímanie Seba na hlbšej úrovni, svojich pocitov a emócií, bez posudzovania im dovolíme byť také aké sú, cez otvorené Srdce vlastnú všímavosť sa naladíme na to čo je pre nás v danom momente potrebné. A tak v ľahkosti a prirodzene budeme objavovať a TVORIŤ svoj vlastný rytmus a tempo, samotný pohyb sa stane našim jazykom, kde nie sú potrebné slová, kde naša Duša cez telo rozpovie a vyjadrí svoj vlastný príbeh…
* Tancom Vás bude sprevádzať Evka Marková *

Spoločnú tvorbu si spríjemníme originál Kakaom, alebo chutným čajom, občerstvením a debatou na akékoľvek témy, ktoré nám naše stretnutie prinesie.
Workshop je vhodný aj pre začiatočníkov, hlavne pre tých ktorí si myslia, že majú obe ruky ľavé a pre tých čo majú pocit že nevedia tancovať – budete mať možnosť zistiť, že opak je pravdou.

V Cene je všetok materiál a malé občerstvenie, ak budete mať chuť prispieť nejakými dobrotami na spoločný stôl, budeme radi.

Tešíme sa na Vás
Evka a Lenka

Pohybujte sa s vetrom…Váš život je ako Tanec. Nie je ani dobrý ani zlý. Je proste neustálym pohybom…
Je v tom jednoduchý pôvab, vychutnajte si obyčajnú Milosť toho že ste vôbec nažive…pokiaľ hľadáte v živote väčší význam, budete sklamaní…iný zmysel než Tanec v tom totiž nie je …
*Paul Ferrini*