PRVÁ NÁVŠTEVA ALMY

R

Vyberte si svoju prvú hodinu z našej ponuky hodín alebo kutzov. Pokiaľ neviete akú hodinu si vybrať, neváhajte sa s nami poradiť. Stači napísať mail na: info@almastudio.sk a buď telefonicky alebo osobne Vám poradíme.

R

Zaregistrujte sa v rezervačnom systéme a oboznámte sa s podmienkami Rezervácia a storna.

R

Na prvú hodinu príďte včas, minimálne 10 minút pred jej začiatkom kvôli registrácii.

R

Pred prvou hodinou informujte svojho inštruktora o prípadných zraneniach a fyzických obmedzeniach, či závažných ochoreniach. Je bežné, že inštruktor na hodinách cvičiacich opravuje. Ak Vám je fyzický kontakt formou dotyku nepríjemný, informujte inštruktora vopred.

R

Doporučuje sa nejesť dve hodiny pred cvičením. V daný deň sa vyhnite korenistým, cesnakovým, pikantným a mastným jedlám. Avšak necviče nalačno! Ak potrebujete zahnať hlad, pomôžu orechy, sušené ovocie, musli tyčinka. Nepite väčšie množstvo tekutín cca 15 minút pred cvičením.

R

Oblečenie by malo byť pohodlné, doporučujeme legíny pre ženy a krátke nohavice alebo tepláky pre pánov, bavlnené alebo na jogu určené tričko jemne priliehavého strihu. Cvičí sa naboso, oblečte si na seba len to, v čom chcete cvičiť. Šperky a iné doplnky si odložte v šatni, nedoporučujeme v nich cvičiť kvôli bezpečnosti.

R

Do cvičiacej miestnosti vstupujte bez nápoja a bez mobilu . Dodržujte prosím tichú zónu.

R

 Počas menštuácie sa necvičia inverzné (obrátené) pozície.

R

Priamo po hodine sa nedoporučuje sprchovanie či kúpanie. Studený či teplý kůpeľ môže výrazne spomaliť alebo zastaviť naštartované metabolické a detoxikačné procesy.

R

Nie je dovolené fotenie a nahrávanie videí bez súhlasu inštruktora a ostatných prítomných.

R

Po cvičení zapožičanú podložku utrite a dezinfikujte, v miestnosti na nachádzajú dezinfekčné spreje a utierky.