* Nedeľa 4. júna  10:00 – 17:00
* Cena: 65 €
* Lektor: Svrčeková Anna
Info:
Cez duchovnú numerológiu podľa Lívie vstúpme do svojej duše.

Duchovná numerológia podľa Lívie nám umožňuje spoznať našu dušu, to akým sme človekom. Pomocou výpočtov vstúpime do našej duše a dozvieme sa o sebe ako uvažujeme, aké dary nám sudičky dali pri našej kolíske ale aj čo sme sa prišli v tomto živote naučiť.

** Každý účastník kurzu si vytvorí pomocou lektorky individuálny numerologický obraz svojej osobnosti. Naučí sa ako vyrátať numerologickú mriežku a dozvie sa akú energiu v sebe nesú jednotlivé čísla a aké vlastnosti nám tým pádom prepožičiavajú.

** Kedže pracovať s číslami je pomerne náročné, kurz numerológie ukončíme muzikoterapeutickým koncertom v podaní Andrejky Kotmanovej.

** Každý účastník kurzu odíde s jasným pochopením duchovnej numerológie a s individuálne vypracovaním osobným numerologickým rozborom.

 Celodenný seminár vedie Anka Svrčeková (milujsvojetelo.sk)

Absolvovala

– klasickú numerológiu u Danky Babkovej

– tarotový numerologický seminár u Danky Babkovej

– ruskú numerologickú školu u Zuzany Mikulovej a Dášy Švancárovej

– numerológiu podľa 9 planét od Milušky Matouškovej

– duchovnú numerológiu podľa Lívie

Okrem toho sa Anka venuje poradenstvu z oblasti výživy, čínskej medicíny, rôznym druhom masáží (shiatsu, Dornova, Breussova, aromaterapeupická meridiánová), tiež metóde SRT.

„V živote  som prežila mnohé nemilé okolnosti a situácie. Som typom človeka túžiaceho držať opraty svojho života vo vlastných rukách a tak som hľadala cesty a spôsoby, ktoré by ma naučili pochopiť udalosti, ktoré ma stretali. Táto hrboľatá cesta môjho života bola spojená aj so zhoršením zdravotného stavu, kde rovnako ako telo trpel aj môj duch. Na tejto dlhej ceste uzdravovania som ponachádzala rôzne spôsoby pomoci a podpory, s ktorými sa rada podelím s ostatnými.“