KDE: ALMA štúdio
KEDY: 19.septembra 2021
ČAS: 16:00 – 19:40
CENA: 28 EUR
LEKTOR: Silvia Kajanová
O workshope:

Reflexná terapia (reflexológia) je vysoko efektívna metóda alternatívnej medicíny a samoliečby. Je založená na holistických princípoch a na predpoklade, že existujú nervové zakončenia, ktoré súvisia s vnútornými orgánmi na koncoch tela.
Podľa reflexológie majú všetky orgány alebo časti tela svoje reflexné miesto. Napríklad na chodidle sa premieta celé ľudské telo a všetky orgány, ktoré sa v ňom nachádzajú. Okrem chodidla môžeme nájsť reflexné plosky dokonca aj na ruke, uchu a pod.

Príďte sa dozvedieť viac, príďte sa inšpirovať.

Čo všetko Vás čaká?

  • Využitie čínskeho pentagramu v reflexológii
  • Naučíme sa, ako uvoľniť krčnú chrbticu na chodidle
  • Kde na ploske sa nachádzajú ktoré vnútorné orgány
  • Ako ich ľahko nájsť a ako ich harmonizovať
  • Jin joga cvičenie na spriechodnenie životnej energie
  • Reflexná terapia – uvoľňujúca masáž

Seminár sa skladá z dvoch častí: v prvej cca 90 min. sa uvoľníme v pozíciách jin jogy. V druhej, po krátkej prestávke, sa naučíme kde na chodidle sa nachádzajú ktoré vnútorné orgány a doprajeme si uvoľňujúcu masáž.
Určený je pre začiatočníkov aj pokročilých v cvičení jogy. Nie je potrebná jogová ani masérska prax. Pozície jin jogy sú liečivé a nie sú zamerané na výkon. Počas cvičenia máte možnosť vybrať si z rôznych stupňov náročnosti prevedenia asán.

Sprevádzať Vás bude Silvia Kajanová.

“Jin joga bola moja Láska na prvý pohľad. Zamilovala som sa do nej pred rokmi na Bali. Pomohla mi nájsť cestu k sebe, k môjmu skutočnému ja. Inšpirovala k tomu, aby som žila život svojich snov, podľa svojich predstáv. Priviedla k štúdiu tradičnej čínskej medicíny. Je toho veľa, za čo jej vďačím. A rada by som sa o túto vzácnu a liečivú silu delila s vami.”

Čo so sebou?
– Pohodlné oblečenie, Farebné pastelky a pero, Malý uterák

Tešíme sa na vás spolu so Silvínkou!