* Sobota: 6. apríla * 9:00 – 12:00 hod.
* Cena: 30 €
* Lektor: Silvia Kajanová
Info:
KORENE – NÁŠ PEVNÝ ZÁKLAD ** KUNDALINI JOGA – JOGA VEDOMIA
Koreňová čakra je základom energetického systému čakier. Keďže životná energia prechádza zdola nahor, je nesmierne dôležité, aby bola táto naša základňa vyrovnaná a zharmonizovaná. Pokiaľ koreňová čakra funguje dobre, umožňuje nám stáť nohami pevne na zemi, naše telo aj duša sú vyživené ŽIVOTNOU ENERGIOU.
Harmonická prvá čakra má aj ďalšie prínosy. Keď je vyrovnaná, sme schopní rozvíjať sa spôsobom, ktorý nám zaručuje život v HOJNOSTI a BLAHOBYTE, skvelú voľbu povolania a šťastie v rodine.

Nerovnováha tejto základnej čakry sa prejavuje ako nedostatok hnacej sily, sebaistoty, neschopnosti dôverovať a uspokojenie v materiálnych hodnotách. Pri správnom prúdení energie sa OBNOVÍ STABILITA, odolnosť, zmizne strach, agresivita a sebectvo.

Príď sa dozvedieť viac. Témy, ktorých sa dotkneme:
* Pocit uzemnenia a bezpečia v našom prostredí
* Schopnosť prejavovať svoje vlastné potreby
* Starostlivosť o zdravie svojho fyzického tela
* Čomu nás môže naučiť nepriazeň osudu
* Čo nám prináša odvaha byť zraniteľný
* Sebaocenenie a sebahodnota
* Kúzelný prítomný okamih
Určené pre začiatočníkov aj pokročilých v cvičení jogy. Nie je potrebná jogová prax. Všetky pozície a techniky budú počas cvičenia vysvetlené a predvedené.
V priebehu nášho semináru budeme využívať jednoduché cviky, ktoré budeme striedať s relaxačnými technikami a dychovými cvičeniami, užijeme si meditácie na upokojenie mysle a rozvoja intuície, spievaním mantier roztancujeme všetky bunky tela.

Cieľom kundalini jogy je prebudiť plný potenciál ľudského vedomia. To znamená rozpoznať naše vedomie, vyladiť ho a rozšíriť do vedomia neobmedzeného. Vytvoriť schopnosť hlboko načúvať, kultivovať vnútorné ticho a dosiahnuť výnimočnosti vo všetkom, čo robíme.

ČO SO SEBOU?
Oblečenie sa odporúča (no nie je nutné) pohodlné biele alebo svetlých farieb, prírodných materiálov. Odporúča sa tiež pokrývka hlavy – napr. svetlá/biela šatka. Pokojne však príď tak, aby si sa cítil/a dobre.
Tešíme sa na Teba!
Silvia a Evka