KEDY: 25. septembra 2021
ČAS: 18:00 – 19:30
CENA: 10 € 
LEKTOR: Andrea Kotmanová
O workshope:

Srdečne pozývame na skupinovú relaxáciu pri ukľudňujúcich zvukoch krištáľových, tibetských mís a iných terapeutických nástrojov. Príjemne vibrujúci zvuk  nás prirodzene privedie do stavu hlbokého uvoľnenia.

Postupne zharmonizujeme celý náš energetický systém, rozvírené emócie, utíšime tok myšlienok. Doprajeme si hlboký relaxačný stav, v ktorom náš organizmus môže robiť svoju sebaozdravnú prácu. Opadne stres, únava, zlepší sa koncentrácia.
V relatívne krátkom čase sa počúvaním rôznych príjemných zvukov v ľahu cítime oddýchnutí a hlboko uvoľnení. Zharmonizujú sa i mozgové hemisféry a celý náš nervový systém, spomalíme do hladiny alfa.

Zvuková terapia je vhodná pre každého, kto cíti potrebu uvoľniť napätie, dlhotrvajúcu únavu, negativitu či stagnáciu. Pomáha i pri vážnejších neduhoch ako nespavosť, migréna, úzkosť, vysoký krvný tlak a pod., spojených s každodenným stresom.

Zvukovou relaxáciou sprevádza Andrea Kotmanová

O lektorke: hudobník, pedagóg, certifikovaný muzikoterapeut so zameraním na Integral Sound Healing a celost nú (holistickú) muzikoterapiu. Do svojej práce zahŕňa rôzne iné relaxačné techniky, prácu s dychom, hlasom, mindfulness (rozvíjanie bdelej prítomnosti), pozitívne nastavenie mysle, aktívnu imagináciu.

Je spoluautorkou knihy Hľadanie harmónie o hudobnej akustike. Vedie pravidelné skupinové relaxácie a meditácie (viac na www.muzikoterra.sk, FB MuzikoTerra).

“Ako prirodzene jemný a vnímavý človek so záujmu (i z nutnosti) rada objavujem spôsoby, ako sa v náročnom životnom tempe nielen existovať v šedi dní, ale aj precítiť radosť a šťastie, ktoré často nevidíme, hoci je rovno pred nami. Neuvedomujeme si svoje možnosti, šance k zmene, otvorenie sa životu. Podarilo sa mi objaviť mnoho spôsobov, ako účinne zregenerovať, stíšiť, presvetliť, očistiť sa od nánosov, dotknúť sa svojej podstaty. Terapeutická práca s hudbou, zvukom a hlasom ma však neustále prekvapuje, s akou presnosťou sa vie dotknúť citlivých miest, otvoriť ich a preliečiť.”

Tešíme sa na Vás!