O NÁS

R

ALMA štúdio  je miesto, kde nájdete pohodu, kľud a harmóniu.

R

Miesto kde môžete venovať čas sami sebe či už formou cvičení, alebo workshopov a individuálnych terapií.

R

Ponúkame príležitosť pre tých, ktorí očakávajú individuálny prístup a možnosť rozvoja či už v jogovej praxi alebo osobnostného rozvoja vlastným tempom.

R

Výborná dostupnosť autom ale aj pešo, bezplatné parkovanie na parkovisku priamo pred našim štúdiom.

ALMA štúdio som založila v roku 2011, po absolvovaní prvého Inštruktorského kurzu PowerJogy. Odvtedy som absolvovala mnoho ďalších kurzov a workshopov a neustále sa vzdelávam v Jogovej terapii a rôznych prístupoch SebaPoznania – Continuum Movement, Tanečno – pohybová terapia, Kraniosakrálna Biodynamika.

Spolu s ostanými inštruktormi sme tu pre Vás už vyše 13 rokov, a našim zámerom je poskytnúť Vám naše vedomosti a skúsenosti nielen čo sa samotného cvičenia JOGY týka, ale v prvom rade ako priniesť a použiť toto poznanie v bežnom živote.

Eva  Marková 

PRVÁ NÁVŠTEVA ALMY

R

Vyberte si svoju prvú hodinu z našej ponuky hodín alebo kurzov. Pokiaľ neviete akú hodinu si vybrať, neváhajte sa s nami poradiť. Stači napísať mail na: info@almastudio.sk a my Vám poradíme. Spojíme sa s Vami telefonicky alebo si dohodneme osobnú konzultáciu.

R

V rezervačnom systéme si vyberte hodinu a prihláste sa vopred. Oboznámte sa prosím s Podmienkami Rezervácia a storna.

R

Na prvú hodinu príďte prosím minimálne 10 minút pred jej začiatkom kvôli registrácii.

R

Pred prvou hodinou informujte svojho inštruktora o prípadných zraneniach a fyzických obmedzeniach, či závažných ochoreniach. 

R

Doporučuje sa nejesť približne dve hodiny pred cvičením. Avšak nie je vhodné cvičiť úplne nalačno. 

R

Oblečenie by malo byť pohodlné, doporučujeme legíny pre ženy a tepláky alebo krátke nohavice pre pánov, bavlnené alebo na jogu určené tričko jemne priliehavého strihu. Cvičí sa naboso, oblečte si na seba len to, v čom chcete cvičiť. Šperky a iné doplnky si odložte v šatni, nedoporučujeme v nich cvičiť kvôli bezpečnosti.

R

Do cvičiacej miestnosti vstupujte bez mobilu . Prosíme dodržujte tichú zónu.

R

Priamo po hodine sa nedoporučuje sprchovanie či kúpanie. Studený či teplý kůpeľ môže výrazne spomaliť alebo zastaviť naštartované metabolické a detoxikačné procesy

R

Nie je dovolené nahrávanie bez súhlasu inštruktora a ostatných prítomných.

R

Po cvičení zapožičanú podložku utrite a dezinfikujte, v miestnosti na nachádzajú dezinfekčné spreje a utierky.

INŠTRUKTORI

Eva Marková

Eva Marková

Joga, Tanec, Kranio

O Evke

S Jogou a Powerjogou som sa prvý krát stretla pred 17 rokmi, ešte keď som žila v Bratislave. Popri rýchlom životnom štýle som hľadala cvičenie prospešné nielen pre moje telo ale aj také, ktoré by dokázalo skľudniť moju myseľ. Jednoducho som sa potrebovala cítiť lepšie a spokojnejšie. Mala som síce dobrú prácu, kopec priateľov okolo seba no veľakrát mi v tej mojej každodennej mozaike niečo chýbalo. Po prvej hodine powerjogy, ktorá bola mimochodom pre pokročilých 🙂 som síce ledva dokráčala domov, no na TEN POCIT nikdy nezabudnem. Vyčarila mi úsmev na tvári a vedela som že toto je tá MOJA CESTA 🙂

ALMA štúdio som založila v roku 2011, po absolvovaní prvého Inštruktorského kurzu PowerJogy. Odvtedy som absolvovala mnoho kurzov a workshopov a  neustále sa vzdelávam nielen v Jogovej praxi, ale aj v iných pohybových terapiách – Continuum Movement, Play – Fight, Tanečno – pohybová terapia, Kraniosakrálna Biodynamika…atď

Martina Gajdošová

Martina Gajdošová

Joga

O Martine
Volám sa Martina a v Alme cvičím hodiny JOGA PRE VŠETKÝCH. Jógu som objavila pred viac ako 10 rokmi, stále ma baví a vidím v nej zmysel. Nachádzam v nej kľud i seba a zároveň sa mi páči, že to prospešné z nej sa môže zdieľať ďalej a každý si sám vyberie, čo si z načerpá. V práci sa venujem psychológii a jóga skvele dopĺňa fakt, ako silne je prepojená myseľ a telo. Mám pocit, že na hodinách sa tento prienik či spojenie zažíva akosi ľahšie.
Okrem jógy rada cestujem, tancujem ako viem, počúvam ľudí a snažím sa behať 🙂
Janka Sukeníková

Janka Sukeníková

Joga, Aroma, Sound

O Janke
Paulína Ondrišová

Paulína Ondrišová

PowerJoga

O Paulíne
Diana Dupkalová

Diana Dupkalová

Joga

O Diane
Katka Sýkorová

Katka Sýkorová

Ashtanga Joga

O Katke
Eva Beňová

Eva Beňová

Fyzio cvičenie

O Eve