* Piatok: 10. februára * 18:00 – 20:00 hod.
* Cena: 15 €
* Lektor: Eva Marková
Info:

Intuitívny TANEC – pre ženy aj mužov
Na našich pravidelných stretnutiach budeme spoznávať a objavovať čaro a krásu pohybu – ŽIVOTA a Seba v Ňom – pretože Život je ako Tanec, je to neustály pohyb a zmena, nie je dobrý ani zlý, nie je správny ani nesprávny, JednoDucho sa deje.
Pomocou akéhokoľvek spontánneho a intuitívneho pohybu – tanca – sa  prejavíme a vyjadríme jedinečným spôsobom, autenticky a pravdivo, presne tak ako to budeme v daný moment cítiť, tak ako to bude v daný moment potrebovať naše telo ale aj naša Myseľ.
Srdečne pozývam a obzvlášť sa teším na Tých ktorí mi stále hovoria že tancovať nevedia 🙂

** Na úvod si povieme pár slov k nášmu zámeru stretnutia ako aj ďalších pripravovaných pravidelných pohybovo – tanečných stretnutí.
** Zatancujeme si rôzne rytmy, ktoré sa nám najčastejšie v živote objavujú (inšpirované 5 Rytmami) a zároveň sa na hlbšej úrovni prepojíme * s Telom a elementom Zeme v nás * s Mysľou a elementom Ohňa v nás * s Duchom a elementom VZDuchu v nás.
** Na záver si doprajeme čas na spoločné zdieľanie – ak to budeš tak cítiť môžeš ale aj nemusíš pozdieľať v kruhu svoje pocity a vnemy ktoré si si uvedomil/a a ktoré Ti prichádzali počas tanca.
Vzájomne si vytvoríme a podržíme neutrálny a láskyplný priestor. Dovoľme si Byť naozaj prítomní a pravdiví s tým čo prežívame, dovoľme svojím pocitom byť také aké sú, prijmime ich a vyjadrujme vhodným spôsobom, získavame tým kvalitnejšie a pravdivejšie spojenie Sami so Sebou a zároveň s našim okolím, čo sa skôr či neskôr prejaví v našom Živote a aj v našich vzťahoch.

Teším sa na Vás 🙂
S láskou Eva

 

Pohybujte sa s vetrom…Váš život je ako Tanec. Nie je ani dobrý ani zlý. Je proste neustálym pohybom…
Je v tom jednoduchý pôvab, vychutnajte si obyčajnú Milosť toho že ste vôbec nažive…pokiaľ hľadáte v živote väčší význam, budete sklamaní…iný zmysel než Tanec v tom totiž nie je …
*Paul Ferrini*