* Streda: 13. decembra * 17:00 – 19:00 hod.
* Cena: 15 €
* Lektor: Gabriela Sagálová

Mechanika nástupu ochorení

Niekedy sa nám javí, že sa choroba objaví z ničoho nič, že prichádza prirodzene s ročným obdobím, pobytom v škôlke,škole, cestovaním, pracovným tlakom … a tak sa nám zdá, že na to aby sme chorobe predišli, nemôžeme nič urobiť a často cítime bezMOC. Ochorenie sa však dlho predtým, než sa naplno prejaví v tele, postupne a jemnučko prejavuje cez rôzne signály. Všetci ich veľmi dobre poznáme a takmer vždy zažívame, len málokedy im venujeme pozornosť. Aké tie prejavy sú, ako počuť ich našepkávanie a kam nás smerujú, si povieme na prednáške s Gabikou Sagálovou

Srdečne pozývame na pravidelné stretnutia, ktoré sa konajú každý mesiac pri MALÝCH – veľkých TÉMACH.

Na stretnutiach rozoberáme rôzne témy ktoré sa týkajú nášho SebaRozvoja, témy ktoré nám pomáhajú spoznať samých seba, ktoré nám ukazujú iný uhol pohľadu na náš život, naše vzťahy, na akékoľvek malé – veľké témy, ktoré v živote riešime.
Na stretnutí si povieme viac o aktuálnej téme ako aj pozdieľame praktické rady a nástroje ktoré nám môžu uľahčiť pochopenie, prijatie prípadne zmenu nášho pohľadu na danú tému na všetkých úrovniach – na úrovni mysle, fyzickej aj duchovnej.

Tešíme sa na Vás spolu s Gabikou