* individuálna terapia
* je potrebné sa vopred objednať
* Cena: 50 €
* Eva Marková

V prípade že máte záujem o termín, prosím kontaktujte ma mailom alebo telefonicky info@almastudio.sk * 0948 88 52 88.

Info:

KranioSakrálna biodynamika pracuje v úzkom spojení so silami života. Ide o prácu s ľudským telom, ktorého základom je vitálna, životná sila tzv. Dych života, ktorá ho dokázala nielen vytvoriť, no dokáže ho aj liečiť a vyliečiť. KranioSakrálna Biodynamika má svoje korene v odbore tradičnej medicíny nazývanej Osteopatia.

Biodynamika pomáha organizmu vrátiť sa späť k zdraviu, ak je oslabený vplyvom externých síl v podobe stresu, tráum, úrazov, nehôd, či preťaženia. Napomáha odstrániť hlboké a dlhodobé blokády a tým sa naše telo postupne dostáva do rovnováhy. Účinok ošetrenia sa prejavuje na fyzickej, fyziologickej, mentálnej aj emocionálnej úrovni človeka.

Jemný a vedomý dotyk v KranioSakrálnej terapii poskytuje Vášmu telu priestor, čas a dôveru znovu sa spojiť s nesmiernou vnútornou inteligenciou Vášho systému, vysporiadať sa so záťažou, napätím alebo stresom a znovu nájsť vnútornú rovnováhu, obnovením regeneračných a sebaregulačných mechanizmov. Má preto blahodarný vplyv nielen na mnohé fyzické ťažkosti, ale dokáže byť veľkou oporou v náročných životných obdobiach.

Kraniosakrálna terapia pomáha zvyšovať odolnosť a obranyschopnosť organizmu a tiež Vašu psychickú odolnosť a zdravé hranice v situáciách každodenného života. Zároveň Vám pomôže pestovať jemnú pozornosť ohľadom svojho tela a jeho signálov, vďaka čomu sa dokážete lepšie postarať sami o seba.

Vďaka jemnosti a neinvazívnemu prístupu je vhodná pre dospelých aj deti, tehotné ženy aj bábätká.

 

Zdravie je prítomne v každom okamžiku, i v období choroby. Je to trvalo prítomný riadiaci princíp, ktorý neustále organizuje, usporadúva a obnovuje ľudské telo.

Ak sme prítomní a dovolíme svojím pocitom byť také aké sú a vyjadríme ich vhodným sôsobom, získame väčšie spojenie sami so sebou, s našim telom, zároveň s druhými ľuďmi, v harmónii s celkom!